Laboratoria Przyszłości - Szkoła Podstawowa nr 34

Laboratoria Przyszłości

Zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości sprzęt towarzyszy naszym uczniom zarówno w trakcie nauki, jak i zabawy. Prowadzimy zajęcia przyrodnicze, przygotowujemy naukowe escape room, tworzymy fotorelacje z różnych wydarzeń i zabaw, organizujemy uroczystości i imprezy szkolne. Szkoła Podstawowa nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego wzięła również udział w projekcie „Uczeń przyszłości”, który rozwija kompetencje i umiejętności techniczne uczniów oraz  nauczycieli, przy wykorzystaniu sprzętu zakupionego przez szkoły w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Uczniowie między innymi ćwiczyli swoje umiejętności techniczne podczas praktycznych lekcji pokazowych prowadzonych przez pracowników Politechniki Lubelskiej.