"Kornel Makuszyński? To jest gość" - konkurs czytelniczy - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 34

Tag img 09.02.2024, 19:43

"Kornel Makuszyński? To jest gość" - konkurs czytelniczy

Dnia 12 stycznia 2023 r. w naszej szkole obchodzimy Dzień Patrona "Makuszyniada 2024".

Uczniowie razem z panem bibliotekarzem pozują do wspólnego zdjęcia, uczniowie w rękach trzymają zdobyte dyplomy za konkurs, obok nich tablica z informacją o Makuszyniadzie.

W 140 rocznicę urodzin Kornela Makuszyńskiego w bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy pt. "Kornel Makuszyński? To jest gość!" Do konkursu przystąpili uczniowie klasy 3a. Dzieci rozwiązywały zadania interaktywne, krzyżówki oraz pisemny test. Zabawy i rozrywki było co nie miara. 😀 Całość konkursu przygotował nauczyciel-bibliotekarz p. Daniel Stachura.