"Książki dzieciństwa moich rodziców, dziadków..." - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 34

Tag img 07.02.2024, 17:31

"Książki dzieciństwa moich rodziców, dziadków..."

Dnia 20 grudnia 2023 r. odbyło się kolejne spotkanie czytelnicze w ramach projektu "Książki dzieciństwa moich rodziców, dziadków..." w bibliotece szkolnej.

Uczniowie razem z panem bibliotekarzem pozują do wspólnego zdjęcia; obok nich umieszczona została tablica z okładkami książek Astrid Lindgren.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie kl. 2a z p. wychowawczynią Anetą. Tematem spotkania była szwedzka pisarka dla dzieci Astrid Lindgren. Uczniowie zapoznali się z fragmentami książki "Dzieci z Bullerbyn" dotyczącymi świąt Bożego Narodzenia w Szwecji. Spotkanie poprowadził nauczyciel-bibliotekarz p. Daniel. Następne spotkanie zaplanowane jest już w Nowym Roku 2024.