Uroczyste wręczenie nagród w Konkursie Bystrz@k Matematyczny - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 34

Tag img 08.05.2024, 17:07

Uroczyste wręczenie nagród w Konkursie Bystrz@k Matematyczny

8 maja 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 45 odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Konkursie Bystrz@k Matematyczny zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 34 oraz Szkołę Podstawową nr 45 w Lublinie

W konkursie Bystrz@k Matematyczny wzięło udział 284 uczniów klas 4-5 pochodzących z 16 szkół działających na terenie Lublina. Podczas uroczystości mieliśmy ogromną przyjemność gościć nagrodzonych i wyróżnionych uczniów oraz ich nauczycieli i rodziców z 7 szkół. Organizatorów konkursu reprezentowali Pani Sławomira Kryńska Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 34 oraz Pan Marek Czech Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 45 wspierani przez członków komisji konkursowej: Panią Grażynę Zwolińską-Domań, Panią Halinę Drążek oraz Pana Arkadiusza Majewskiego pełniącego funkcję Przewodniczącego Komisji Konkursowej, który poprowadził to spotkanie. W odświętny nastrój wprowadził zebranych znakomity występ szkolnego zespołu tanecznego prowadzonego przez Panią Agnieszkę Bartkow-Lewandowską. Zebranych gości powitał Pan Arkadiusz Majewski przedstawiając wyjątkowe statystyki pierwszej edycji naszego konkursu oraz plany kontynuacji konkursu w kolejnych latach w jeszcze większym wymiarze. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Sławomira Kryńska podkreślając wyjątkowe znaczenie matematyki w życiu człowieka oraz termin spotkania, w trakcie którego odbywała się matura z matematyki. Kilka słów do zgromadzonych skierował Pan Wicedyrektor Marek Czech i nastąpiło uroczyste wręczenie nagród i dyplomów. Po części oficjalnej spotkania przyszedł czas na okolicznościowe zdjęcia oraz skromny poczęstunek przygotowany przez organizatorów konkursu. Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym podczas uroczystego wręczenia nagród i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu Bystrz@k Matematyczny planowanej na kolejny rok szkolny.