Bal karnawałowy - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 34

Tag img Oddział zerowy
Tag img 01.02.2024, 12:31

Bal karnawałowy

Karnawał to czas przepełniony muzyką i świetną zabawą, gdzie ważnym elementem są bale, maskarady i pochody. Dla naszych przedszkolaków bal karnawałowy to dzień wyjątkowy, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Zdjęcie grupowe przedstawiające stroje dzieci

Tego dnia już od rana rozbrzmiewała wesoła muzyka, a w przedszkolu pojawiały się kolorowe postaci. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów znanych bajek, wśród nich można było spotkać: wróżki, księżniczki, kotki, rycerzy, strażaków, Spider-Mana... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Radości nie było końca, dzieci świetnie bawiły się przy rytmach czaczy, samby, walczyka i innych dziecięcych przebojów, chętnie uczestniczyły w przygotowanych przez panie konkursach i zabawach muzyczno- ruchowych.