BE ACTIVE- PODEJMIJ SPORTOWE WYZWANIE! - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 34

Tag img 19.09.2023, 18:30

BE ACTIVE- PODEJMIJ SPORTOWE WYZWANIE!

W dniach 23-30 września 2023r. w szkole będziemy obchodzić Europejski Tydzień Sportu "Be Active".
Zdjęcie grupowe uczniów stojących przed bramką piłkarską
Ta ogólnopolska kampania ma zachęcić dzieci i młodzież do aktywnego trybu życia, nie tylko w ciągu tygodnia, ale przez cały rok. Czeka nas wiele ciekawych wydarzeń. Wszyscy uczniowie klas starszych będą uczestniczyć w zajęciach ruchowych promujących aktywność fizyczną. Uzdolnieni plastycznie uczniowie zaprezentują sport oczami dziecka, biorąc udział w plenerze malarskim. Podczas godzin wychowawczych będziemy rozmawiać o tym jak ważny jest ruch dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego. Do kampanii włączyli się również uczniowie świetlicy oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Będziemy także gościć zawodników taekwon- do z klubu "Green Sport Club", a wśród nich uczniów i absolwentów naszej szkoły.
Zapowiada się fantastyczny tydzień.
Be Active- podejmij sportowe wyzwanie!