Dzieci z oddziału przedszkolnego na widowisku na Uniwersytecie Przyrodniczym - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 34

Tag img Oddział zerowy
Tag img 20.11.2023, 07:57

Dzieci z oddziału przedszkolnego na widowisku na Uniwersytecie Przyrodniczym

Koncert Patriotyczny przygotowany dla najmłodszych z okazji 105 rocznicy Odzyskania Niepodległości

Zdjęcie grupowe dzieci z prowadzącymi koncert

Dnia 20.11.2023r. dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w widowisku wyreżyserowanym specjalnie dla najmłodszego widza, aby poprzez taniec i śpiew oraz piękno ludowych kostiumów przekazać wartości patriotyczne. Treści przedstawienia nawiązywały do historii polskiego narodu.
Dodatkowo dzieci brały udział w konkursach przygotowanych przez prowadzących, które pozwoliły na wykazanie się wiedzą zdobytą podczas koncertu o kostiumach i historii Polski. Myślą przewodnią koncertu było edukowanie i wychowywanie przedszkolaków w duchu patriotyzmu oraz dziedzictwa kulturowego i historii Polski.