Konkurs Bystrz@k Matematyczny - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 34

Tag img 16.04.2024, 15:05

Konkurs Bystrz@k Matematyczny

Szkoła Podstawowa nr 34 im. K. Makuszyńskiego oraz Szkoła Podstawowa nr 45 im. Z. Herberta serdecznie zapraszają wszystkich uczniów klas 4 oraz 5 uczących się w szkołach podstawowych działających na terenie Lublina do udziału w konkursie Bystrz@k Matematyczny.

Konkurs odbędzie się dnia 24 kwietnia 2024 r. wyłącznie w formie zdalnej. Zgłoszenia uczestników konkursu może dokonać szkolny opiekun konkursu do dnia 19 kwietnia 2024 r. wysyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres mailowy arkadiusz.majewski@zso1.lublin.eu
W załączniku przekazujemy regulamin konkursu, wzór formularza zgłoszeniowego oraz klauzulę informacyjną ze zgodą dotyczącą wykorzystania danych osobowych zgłaszanego dziecka.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Image by Gerd Altmann from Pixabay