SUKCES w XXI Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Europejskiej - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 34

Tag img 22.04.2024, 17:16

SUKCES w XXI Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Europejskiej

SUKCES NATALII KUTRZEPY z klasy 4b w XXI Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Europejskiej.

Uczennica śpiewa.

W minioną środę 17 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 51 w Lublinie odbyły się przesłuchania do XXI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Europejskiej . Jury pod przewodnictwem p. Joanny Galant oceniało występy solistów, duetów, triów, zespołów oraz chórów z przedszkoli i szkół miasta Lublin i województwa lubelskiego. Zaprezentowane zostały utwory w języku angielskim, włoskim, hiszpańskim, czeskim, serbskim, francuskim, rosyjskim i polskim. Festiwal Piosenki Europejskiej jest objęty honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta m. Lublin oraz Marszałka Województwa Lubelskiego.

Jury po burzliwych obradach wyłoniło 10 laureatów i 10 wyróżnionych, którzy 27 maja br. będą mieli okazję zaprezentować się na scenie Filharmonii Lubelskiej. Wśród wyróżnionych znalazła się nasza uczennica Natalia Kutrzepa z klasy 4b.

Serdecznie jej gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.