Świętujemy Dzień Kobiet - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 34

Tag img 24.04.2024, 16:14

Świętujemy Dzień Kobiet

Qouote icon
„Święto Kobiet” Dzisiaj dzień piękny, uroczysty! Taki dzień raz się w roku zdarza, gdy 8 Marca z gwarem wiosny wytryśnie z kartek kalendarza. Tak, to wspaniałe, wielkie Święto, więc śpieszą chłopcy i panowie z bukietem życzeń w barwach kwiatów – Uśmiechnąć się do Wszystkich Kobiet.
M. Pawlikowska-Jasnorzewska,

Zdjęcie grupowe dzieci

8 marca obchodziliśmy w naszej grupie wyjątkowe święto – Dzień Kobiet. Od samego rana panowała miła i radosna atmosfera.
Chłopcy, jako mali dżentelmeni byli bardzo uprzejmi dla swoich koleżanek i wyręczali je w codziennych obowiązkach.
Przygotowali dla dziewczynek różne wyzwania i zabawy, podczas których miały okazję zaprezentować swoje talenty.
Było dużo śmiechu, radości i dobrej zabawy.

Mali dżentelmeni złożyli życzenia, zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste „100 lat” oraz wręczyli kwiaty, upominki i dyplomy.
Uśmiechnięte buzie dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.

Zapraszamy do fotorelacji z tego dnia!