Wyniki konkursu Bystrz@k Matematyczny - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 34

Tag img 26.04.2024, 21:43

Wyniki konkursu Bystrz@k Matematyczny

W konkursie Bystrz@k Matematyczny, który odbył się 24 kwietnia 2024 r. wzięło udział 284 uczniów klas 4-5 uczęszczających do 16 szkół z Lublina.

Logotyp konkursu Bystrz@k Matematyczny

Konkurs zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 34 im. K. Makuszyńskiego oraz Szkołę Podstawową nr 45 im. Z. Herberta cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Dzięki przyjętej zdalnej formie jego organizacji wyniki uczestników zostały przekazane do szkół w ciągu zaledwie dwóch dni od jego przeprowadzenia. Komisja konkursowa analizując liczbę punktów uzyskanych przez uczestników oraz czas realizacji przez nich zadań postanowiła przyznać następujące nagrody:

Kategoria klas czwartych
1 miejsce
  • Yevhenii Shcherbyna ze Szkoły Podstawowej nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego w Lublinie
2 miejsce
  • Ignacy Kuchno ze Szkoły Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie
  • Miłosz Szalast ze Szkoły Podstawowej nr 28 im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej
3 miejsce
  • Hubert Błaszczak ze Szkoły Podstawowej nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie
  • Piotr Walkosz-Berda ze Szkoły Podstawowej nr 28 im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej
  • Ignacy Chalot ze Szkoły Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie
  • Natalia Antosz ze Szkoły Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie
  • Aleksandra Ferdynus ze Szkoły Podstawowej nr 45 im. Zbigniewa Herberta w Lublinie
  • Hanna Piwińska ze Szkoły Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie

Kategoria klas piątych
1 miejsce
  • Szymon Malicki ze Szkoły Podstawowej nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie
2 miejsce
  • Tymoteusz Palusiński ze Szkoły Podstawowej nr 47 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Lublinie
  • Oskar Lowe ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie
3 miejsce
  • Kacper Chabros ze Szkoły Podstawowej nr 45 im. Zbigniewa Herberta w Lublinie
  • Tytus Ślepko ze Szkoły Podstawowej nr 45 im. Zbigniewa Herberta w Lublinie
  • Antoni Batyra ze Szkoły Podstawowej nr 28 im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej
  • Jan Szabat ze Szkoły Podstawowej nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz osobom wyróżnionym i zapraszamy razem z nauczycielami przygotowującymi na uroczystość wręczenia nagród, która odbędzie się dnia 8 maja 2024 r. o godzinie 10:00 w Szkole Podstawowej nr 45 im. Z. Herberta w Lublinie mieszczącej się przy ul. Radzyńskiej 5.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz nauczycielom zaangażowanym w prawidłowe jego przeprowadzenie za udział w pierwszej edycji Konkursu Bystrz@k Matematyczny. Widząc ogromne zainteresowanie udziałem w Konkursie planujemy jego kontynuację w kolejnym roku szkolnym w zdecydowanie szerszej formule.

Komisja Konkursowa